لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار اجتماعی امکان سکونت ۲۶ میلیون نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

مدیرکل سابق برنامه و بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این‌که متاسفانه مدیریت شهری بسترساز خانه‌های لوکس خالی شده است است گفت: با ادامه روند بساز

امکان سکونت ۲۶ میلیون نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

امکان سکونت ۲۶ میلیون نفر در تهران

عبارات مهم : ایران

مدیرکل سابق برنامه و بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این که متاسفانه مدیریت شهری بسترساز منزل های لوکس خالی شده است است گفت: با ادامه روند بساز و بفروشی فاقد تقاضا در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران امکان اسکان حدود ۲۶ میلیون نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد.

به9 گزارش ایسنا ,حبیب الله طاهرخانی اظهار کرد: دو رویکرد طی دولت های نهم و دهم منجر به رکود بخش مسکن شد. نخستین علت، تزریق نقدینگی در دولت قبل در قالب های متفاوت بود که سرمایه ها راه خود را از تولید، صنعت، کشاورزی و سایر بخش ها به سمت بازار املاک و مستغلات کج کردند. دومین عامل این بود که مدیریت شهری با تسهیل صدور مجوز و فراهم کردن امکان ساخت و ساز در مناطق برخوردار باعث ایجاد منزل های بدون متقاضی شد.

امکان سکونت ۲۶ میلیون نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی افزود: ۴۹۰ هزار واحد خالی ایجاد شده است در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اگر متناسب با تقاضای اقشار متفاوت اجتماعی بود تا این حد منجر به خواب سرمایه نمی شد ولی این اقدام با نشانه سوداگری بخصوص در مناطق برخوردار صورت گرفت که هم اکنون مشتری خود را پیدا نمی کند. سرمایه های حبس شده است در ۴۹۰ هزار واحد مسکونی خالی پایتخت کشور عزیزمان ایران امکان سرمایه گذاری متناسب با توان پرداخت اقشار میانگین و پایین را از سرمایه گذاران سلب کرده است.

وی به مصوباتی همچون “برج باغ” اشاره و خاطرنشان کرد: مصوباتی مثل برج باغ ها به سرمایه های سرگردان امکان داد که ظرفیت زیست محیطی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را تخریب کنند و از سوی دیگر اقتصاد کلان، اقتصاد شهری و زندگی روزانه شهروندان از این مساله متضرر شد. همزمان به علت بی تدبیری دولت نهم و دهم و بسترسازی به وسیله مدیریت شهری این امکان فراهم آمد که وقت های سرگردان امکان صدمه به محیط زیست شهری را به دست آورند.

مدیرکل سابق برنامه و بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این‌که متاسفانه مدیریت شهری بسترساز خانه‌های لوکس خالی شده است است گفت: با ادامه روند بساز

مدیرکل سابق برنامه و بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بهتر بود به جای مصوباتی مثل برج باغ، در بافت فرسوده و حاشیه ای سرمایه گذاری می کردند ولی فرآیند را به سمتی بردند که به اعتقاد بسیاری کارشناسان همین الان افق ۱۴۱۵ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از لحاظ ظرفیت جمعیت پذیری کامل هست. به طور مرتب تغییراتی در طرح جامع و طرح های تفصیلی ایجاد کردند و این امکان ایجاد شد که شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جمعیت عظیمی را به خود جذب کند.

طاهرخانی اظهار کرد: بعضی برآوردها حاکی از آن است با ادامه روند کنونی بساز و بفروشی فاقد تقاضا که شهرداری دنبال می کند امکان ساختمانی جهت اسکان حدود ۲۶ میلیون نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران فراهم می شود.

وی با اشاره به روند ساخت و ساز در منطقه ۲۲ خاطرنشان کرد: منطقه ۲۲ تنها منطقه بکر شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود که می توانست به نوعی کمبودهای خدمات بزرگ مقیاس شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را تحت پوشش قرار دهد. به همین علت در این منطقه اصلا بحث رویکرد سکونتی در سطح انبوه مدنظر نبود.

امکان سکونت ۲۶ میلیون نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی افزود: مهم ترین کارکرد منطقه ۲۲ بحث توسعه اقتصادی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با ایجاد خدمات سطح بالای مالی، بانکی، تفریحی، فرهنگی، اجتماعی و … بود که هم به پایتخت کشور عزیزمان ایران خدمات بدهند و هم مقیاس سطح ملی داشته باشند ولی متاسفانه مدیریت شهری این منطقه را در فرآیند کار به سمت غلبه سکونت برد که شرایط این منطقه را از لحاظ محیطی دچار بحران کرد

مدیرکل سابق برنامه و بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: با این حجم سکونت و بارگذاری، سرانه های خدمات، حتی جهت منطقه ایجاد نشده هست. مضافا این که بارگذاری ساختمانی در منطقه ۲۲ با طرح جامع که نگهداشت جمعیت و سقف ۱۰ میلیون نفر در افق ۱۴۱۵ بود مغایرت داشت و باعث شد جمعیت پایتخت کشور عزیزمان ایران به شدت زیاد کردن پیدا کند.

مدیرکل سابق برنامه و بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این‌که متاسفانه مدیریت شهری بسترساز خانه‌های لوکس خالی شده است است گفت: با ادامه روند بساز

به گفته طاهرخانی، با این سیاست گذاری نادرست که در منطقه ۲۲ انجام گرفت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ظرفیت بسیار حیاتی را که می توانست در جهت اصلاح کیفیت زندگی شهروندان و جبران کمبودها به کار گرفته شود عملا از دست داد.

واژه های کلیدی: ایران | جمعیت | میلیون | مدیریت | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs