لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سخنان قالیباف دروغ محض است / سازمان بنادر

سازمان بنادر و دریانوردی کشور منشتر شدن بیانیه ای به بیانات تبلیغاتی محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد و این گونه

سخنان قالیباف دروغ محض است / سازمان بنادر

سازمان بنادر: سخنان قالیباف دروغ محض است

عبارات مهم : بیانیه

سازمان بنادر و دریانوردی کشور منشتر شدن بیانیه ای به بیانات تبلیغاتی محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد و این گونه سخنان را بی پایه و تنها به نفع بنادر رقیب در منطقه دانست .

به گزارش ایرنا در این بیانیه آمده هست، جناب آقای محمدباقر قالیباف یکی از نامزدهای محترم ریاست جمهوری در برنامه تبلیغاتی خود در شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در ساعت 22 روز پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه، بدون ارائه هر گونه سند و مدرکی اتهام واردات بیش از 20 میلیارد دلار کالای قاچاق از بنادر کشور را بیان کرد و گفت: «… بیش از 20 میلیارد دلار کالای قاچاق از بنادر ما وارد می شود… » که این یک دروغ محض است.

سخنان قالیباف دروغ محض است / سازمان بنادر

این بیانیه می افزاید: آقای قالیباف در بیانات خود بنادر کشور که یکی از مهمترین مراکز اقتصادی کشور محسوب می شود و همچنین کارکنان آن که در یک دهه گذشته حتی یک مورد محکومیت قانونی در این زمینه ندارند را مورد اتهام قرار داده است.

در بیانیه شرکت بنادر و دریانوردی کشور تاکید شده است است: این گونه سخنان بی پایه و غیر مستند تنها به نفع بنادر رقیب در منطقه خواهد بود که بعد از برنامه جامع اقدام یکسان (برجام) موقعیت خود را متزلزل می بینند.

سازمان بنادر و دریانوردی کشور منشتر شدن بیانیه ای به بیانات تبلیغاتی محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد و این گونه

روابط عمومی این شرکت درخواست کرد جهت جلوگیری از تشویش و گمراهی افکار عمومی به این اتهام پیگیری و جهت شرکت بنار و کشتیرانی امکان دفاع از خود در رسانه عمومی فراهم شود.

سازمان بنادرو دریانوردی کشور همچنین با ارسال نامه جداگانه ای به مدیر ستادانتخابات کشور، مراتب تکذیب واعتراض خود به بیانات تبلیغاتی و بی اساس این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شبکه اول سیما را اعلام کرد.

واژه های کلیدی: بیانیه | سازمان | قالیباف | روابط عمومی | ریاست جمهوری | محمدباقر قالیباف | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs