لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت

پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.

عکس + اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت

اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت +عکس

عبارات مهم : جنایت

پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، این مرد ۴۰ ساله که «فرزاد» نام دارد ۳ زن را بین سال های ۸۷ تا ۸۸ به قتل رساند و بعد از آن توبه کرد که دیگر دست به جنایت نزند، ولی در سال ۹۵ توبه اش را شکست و دوباره دست به جنایت زد.

عکس + اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت

تحقیقات در این پرونده از سال گذشته و به دنبال ناپدید شدن مرموز ۴ زن در رشت و دِه های اطراف، شروع شد.

زنان ناپدید شده است همه افرادی جوان یا میانسال بودند که به گفته خانواده هایشان هر لحظه طلای زیادی همراه خود داشتند.

پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.

کارآگاهان که حدس می زدند بین ناپدید شدن این ۴ زن ارتباطی وجود دارد و شاید آن ها قربانی یک قاتل سریالی شده است باشند بررسی های خود را ادامه دادند تا اینکه از طریق ردیابی ها و بررسی های اطلاعاتی به مشخصاتی از خودرویی دست یافتند که احتمال می رفت راننده آن راز ناپدید شدن زنان گمشده را می داند.

با سرنخ هایی که پلیس به دست آورده بود، فروردین ماه امسال فرزاد در منزل اش در شهرستان رشت دستگیر شد. بازجویی از مرد ۴۰ ساله زیرنظر سرهنگ فلاح کریمی، مدیر پلیس آگاهی استان گیلان شروع شد و او در تحقیقات راز ۷ جنایت را فاش کرد.

متهم گفت: سال هاست که با ماشینم مسافرکشی می کنم. البته مدتی هم در کارگاه چوب بری کار می کردم و چند هنگامی که هم در یک کشتی در بندرعباس آشپز بودم، ولی شکست در زندگی با همسر اولم باعث شد تا از تمام زنان متنفر شده است و تصمیم به انتقام جویی از آن ها بگیرم.

عکس + اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت

وی ادامه داد: طعمه هایم کسانی بودند که به عنوان مسافر سوار ماشینم می شدند. سر صحبت را با آن ها باز می کردم و از همان لحظه نقشه قتل ارزش را می کشیدم. بعد از دوستی با آنها، بعضی از طعمه هایم را به منزل ام می کشاندم و آن ها را به قتل می رساندم یا داخل ماشینم به زندگی آن ها آخر می دادم. گاهی به زنان چاقو می زدم یا اینکه خفه ارزش می کردم. بعد از آن اجساد را مثله کرده و در حاشیه شهر رشت، داخل جنگل یا رودخانه رها کرده یا اینکه در جایی دفن می کردم.

وی گفت: تا سال ۸۸، ۳ زن را به قتل رساندم، ولی بعد از آشنایی با همسر دومم قتل ها را متوقف کردم، چون زن خوبی بود و به همین علت توبه کردم و مدتی بعد صاحب یک دختر شدیم. ولی در سال ۹۵ به علت پرسشها مالی و این بار به خاطر دزدی طلا قتل ها را از سرگرفتم.

پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.

متهم در تحقیقات اولیه به قتل ۷ زن اقرار کرد که بقایای اجساد تمام آن ها کشف شد. در همین حال بررسی ها نشان می داد که همسر دوم او در جریان بعضی از جنایت ها بوده و حتی جهت انتقال اجساد مثله شده است با او همکاری کرده است.

به این ترتیب همسر وی به اتهام همدستی در جنایت دستگیر شد، ولی فرزاد اصرار داشت که همسرش در جنایت ها نقشی نداشته هست. او گفت: اگر همسرم از قتل ها چیزی به پلیس نگفت به خاطر این بود که او را ترساندن به فوت کرده بودم.

عکس + اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت

با وجود این زن جوان دستگیر شد و در این میان پلیس که حدس می زد فرزاد قتل های بیشتری رقم زده باشد تحقیقات را ادامه داد.

قاتل سریالی اصرار داشت که فقط ۷ زن را به قتل رسانده است تا اینکه مدتی قبل همسر او که در بازداشت بود قفل سکوت را شکست و راز هشتمین جنایت شوهرش را فاش کرد.

او به مأموران گفت: شوهرم یک شب به منزل آمد و گفت: زنی را کشته و جسدش را در بزرگراه طارم در نزدیکی زنجان رها کرده است.

گفته های این زن کافی بود تا مأموران پلیس آگاهی استان گیلان باردیگر به تحقیق از متهم بپردازند.

او هنگامی که دید رازش فاش شده، گفت: قصدم پنهان کردن جنایت نبود، چون من اهل دروغ گفتن نیستم، ولی حافظه ام خوب کار نمی کند و گاهی اتفاق ها را فراموش می کنم. هشتمین طعمه ام زنی بود که به عنوان مسافر سوار ماشینم شد. او را هم مانند زنان قبلی به قتل رساندم و جسدش را در حاشیه بزرگراه انداختم.

پس از اقرار این مرد، مأموران به تحقیق در این خصوص پرداختند و با استعلام از اداره آگاهی استان زنجان پی بردند که گفته های قاتل سریالی صحت دارد و در سال گذشته جسد زنی در حاشیه بزرگراه طارم کشف شده است بود.

با شناسایی هویت این زن و خانواده اش تحقیقات در این پرونده تکمیل شد و با شکایت خانواده ۸ زن که درخواست قصاص متهم را مطرح کرده اند، پرونده قاتل سریالی زنان گیلان به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری این استان فرستاده خواهد شد.

واژه های کلیدی: جنایت | تحقیقات | استان زنجان | استان گیلان | قاتل سریالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs