لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

چرا بدهی دولت به بانک‌ها ۲۱۰ هزار میلیاردی شد؟

آخرین تغییرات صورت‌های مالی بانک‌ها از بدهی حدود ۲۱۰ هزار میلیارد تومانی دولت به سیستم بانکی حکایت دارد. رقم کلانی که در نگاه اول می‌تواند نشان دهنده..

ادامه مطلب

حاشیه‌های هفتادسالگی کن

به گزارش شهروند، جشنواره کن هفتادمین سالش را با معرفی برگزیدگان سینمای ٢٠١٧ به آخر رساند. کافه دارها هر روز بساطشان را روی سنگفرش پهن می کردند و بالکن..

ادامه مطلب

امکان وضع حمل طبیعی بعد از سزارین وجود دارد

مدیرگروه زنان و وضع حمل دانشگاه علوم پزشکی بابل از پنجمین مورد وضع حمل طبیعی بعد از سزارین در سال 96 در این بیمارستان خبر داد. امکان وضع حم..

ادامه مطلب

دستگیری دکتر قلابی در کرمان

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری دکتر قلابی و کشف کلاهبرداری 60 میلیون ریالی خبر داد. دستگیری دکتر قلابی در کرمان عب..

ادامه مطلب

گفت‌وگوی تلفنی پوتین و روحانی

 رییس‌جمهور روسیه در تماسی تلفنی با حسن روحانی رییس‌جمهور کشورمان به گفت‌وگو پرداخت. گفت وگوی تلفنی پوتین و روحانی عبارات مهم :..

ادامه مطلب

نقشه عجیب دزد سریالی

مرد معتاد که جهت تأمین پول مواد مخدر درمانده شده است بود، در ماجرایی عجیب پسر خردسالش را مجبور کرد تا در دزدی از مغازه‌ها همراهی‌اش کند. ولی بالاخره ناشی‌..

ادامه مطلب

گروگانگیری سرباز محافظ جهت فرار

مرد 30 ساله جهت این‌که راهی زندان نشود، در مسیر کلانتری به دادسرا سرباز محافظ را با همدستی دوستش به گروگان گرفت. مجرم سابقه‌دار بعد از زندانی کردن سر..

ادامه مطلب

نگاهی به داخل ویلای ۲۸ میلیون دلاری دونالد ترامپ در کارائیب

ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا، قصد دارد ویلای ۲ هزار متر مربعی خود را که در کارائیب واقع شده، بفروشد.. نگاهی به داخل ویلای ۲۸ میلیون دلاری دو..

ادامه مطلب

خالکوبی بین ماهی ها هم رواج پیدا کرد!

به گزارش گروه تحریریه سایت، خالْ کوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با دوام طولانی بر روی پوست گفته می شود. این عمل پدیده ای جهانگیر هست. حتی د..

ادامه مطلب

تاریخ نقل و انتقالات تابستانی و زمستانی لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

مسئول کمیته نقل و انتقالات شرکت لیگ فوتبال وقت نقل و انتقالات تابستانی و زمستانی مسابقه های فصل آینده لیگ برتر را اعلام کرد. . تاریخ نقل و انتقالات ..

ادامه مطلب