لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

دماسنج بازار سرمایه بعد از ماه‌ها به سطح ۸۳ هزار واحدی رسید

شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در طی هفته‌های گذشته توانسته چند بار سقف شکنی کند و وارد کانال ۸۳ هزار واحدی شود در روزهای گذشته فلز..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

قلب، نمک دوست ندارد!

متخصصان قلب و عروق معتقدند که رژیم غذایی حاوی نمک زیاد، خطر ناتوانیِ قلبی را زیاد کردن می‌دهد. قلب، نمک دوست ندارد! عبارات مهم : رژیم غذایی ..

ادامه مطلب

تصویر العمل متفاوت مایلی‌کهن به خبر ممنوع‌التصویری

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال می‌گوید اگر خبر ممنوع‌التصویری‌اش از تلویزیون صحت داشته باشد، خدا را شکر می‌کند. تصویر العمل متفاوت مایلی کهن به خبر..

ادامه مطلب

كودتاي ايراني

«ستون های نظامی که جهت تصرف پایتخت در حرکت اند، تانک هایی که میدان و چهارراه ها را بسته اند، حمله نیروی زرهی و نظامیان به مقر مدیر دولت و گاه پرواز..

ادامه مطلب

#استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟

علیرضا منصوریان گفته 5 سال دیگر زحماتش جهت استقلال نتیجه می‎دهد و این تیم عالی ترین در آسیا می‌شود. #استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می سا..

ادامه مطلب

آموزش پخت کلوچه شکلاتی به وسیله هوش مصنوعی گوگل

“گوگل” در آزمایشی روش تهیه یک کلوچه شکلاتی خوشمزه را به هوش مصنوعی رباتش یاد داد که به رایانه‌ها این امکان را می‌دهد که آن را به یکدیگر ..

ادامه مطلب

موج نزولی در بازار دلار

روز یکشنبه، شاخص ارزی دومین افت متوالی را تجربه کرد و تا محدوده 3 هزار و 810 تومان پایین رفت. در دومین روز هفته، دلار 15 تومان از ارزش خود را از دست داد و..

ادامه مطلب