لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

بخشی از معوقات کارگران شرکت های هپکو و آذرآب اراک پرداخت شد

استاندار مرکزی از واریز بخشی از معوقات کارگران شرکت های هپکو و آذرآب اراک به حساب این کارگران خبر داد. بخشی از معوقات کارگران شرکت های هپکو و آ..

ادامه مطلب

نتانیاهو به مرکل تبریک گفت

در پی اعلام نتیجه های پیش‌بینی شده است انتخابات آلمان، بعضی از مقام‌های صهیونیستی به پیروزی آنگلا مرکل در این انتخابات تصویر العمل نشان دادند.  ..

ادامه مطلب

فردا فضاپیمای ناسا از زمین مشاهده می شود

فردا ساکنان زمین می توانند شاهد فضاپیمای ناسا باشند که خود را به سمت شهاب سنگی پرتاب می کند. فردا فضاپیمای ناسا از زمین مشاهده می شود عبا..

ادامه مطلب

ماجرای نیمروز در فهرست اولیه ، لیست 10 فیلم ایرانی جهت معرفی به اسکار منتشر شد

هیات معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی فهرست کوتاه ده فیلمی را که جهت بررسی زیاد در نظر گرفته هست، اعلام کرد. لیست 10 ..

ادامه مطلب

کره جنوبی از کشف گاز رادیو اکتیو مرتبط با آزمایش اتمی کره شمالی خبر داد

کره جنوبی روز پنجشنبه از کشف گاز رادیو اکتیو خبر داد که به باور این کشور مرتبط با ششمین آزمایش اتمی کره شمالی در روز سوم سپتامبر (12شهریور) است. ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 900 تومان ، سکه طرح تازه ارزان شد

سکه طرح قدیم یک میلیون و 260 هزار و 800 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 237 هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح تازه ارزان شد/ دلار سه ..

ادامه مطلب

سینا سرلک بعد از جدایی از «شهرزاد» به «هزار داستان» پیوست

سینا سرلک که بعد از حواشی ایجاد شده است در فصل دوم سریال «شهرزاد» قطع همکاری خود را با این مجموعه اعلام کرده هست، تیتراژ فصل دوم برنامه «هزار داستان»..

ادامه مطلب

میانگین اجاره بها 20 درصد زیاد کردن یافته است / مدیر کانون انبوه سازان

رئیس کانون سراسری انبوه سازان کشور با بیان اینکه بیش از 32 درصد جمعیت شهری اجاره نشین هستند، گفت: با توجه به وجود تقاضا در بازار، میانگین قیمت اجاره بها..

ادامه مطلب

جزئیات قتل دختر یک ساله به وسیله پدرش

مرد جوان که در یک درگیری مرتکب قتل شده است بود، با خوراندن فوت موش به دختر یک ساله اش به زندگی او آخر داد.  جزئیات قتل دختر یک ساله به وسی..

ادامه مطلب