لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

احضار سفرای روسیه در چند کشور اروپایی و گمانه‌زنی در مورد احتمال اخراج دیپلماتهای روسیه

بر اساس گزارشات سفرای روسیه در کشورهای لهستان، استونی، لتونی و لیتوانی از سوی وزارتخانه‌های امور خارجه این کشورها احضار شده‌اند و گمانه‌زنی‌هایی در خصوص امکان ا ..

ادامه مطلب

جایزه ۱۰۰ هزار دلاری جهت نویسنده منزوی ، توماس پینچون برنده شد

توماس پینچون نویسنده آمریکایی به عنوان نویسنده برنده جایزه ۱۰۰ هزار دلاری کریستوفر لایت‌فوت واکر جهت ادبیات گزینش شد. توماس پینچون برنده شد/ ..

ادامه مطلب

حریق اتوبوس ولوو با ۳۰ مسافر در آزادراه قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۳۰ مسافر در آزادراه قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. ..

ادامه مطلب

مصرف سیگار خطر روان پریشی را زیاد کردن می‌دهد

نتایج یک مطالعه در فنلاند نشان می‌دهد که استعمال سیگار می‌تواند خطر روان‌پریشی را زیاد کردن دهد.  مصرف سیگار خطر روان پریشی را زیاد کردن..

ادامه مطلب

گوشت و مرغ، شب عید چند؟

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد. ..

ادامه مطلب

شروع توزیع سبد کالای نوروزی به بازنشستگان شهرداری‌ پایتخت کشور عزیزمان ایران

توزیع نزدیک به۲۰ هزار سبد کالای نوروزی خاص خانواده‌های بازنشستگان شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در مناطق ۲۲ گانه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و ش..

ادامه مطلب

ولايتي چه گفت كه باعث عصبانيت عراقی ها و سواستفاده ضدايرانی ها شد؟ ،

علی اکبر ولایتی از 15-18 فوریه جهت انجام بعضی دیدارهای رسمی به عراق سفر کرد. وی در جریان این سفر اظهاراتی در خصوص پرسشها مربوط به امور داخلی عراق، از جمل..

ادامه مطلب

جزئیات چگونگی عوض کردن استانداردهای 85گانه خودرویی

هفته پیش معاون وزیر صنعت اعلام کرد که این وزارتخانه با شرکت استاندارد توافق کرده و قرار شده است در زمینه استانداردهای ۸۵ گانه خودرویی، در بخش استاندا..

ادامه مطلب