لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

جوانان ایرانی ۷ برابر کشورهای دیگر سکته مغزی می کنند

دبیر انجمن استروک(سکته مغزی) کشور عزیزمان ایران گفت: مطالعات نشان داده است بروز سکته مغزی در جوانان ایرانی 7 برابر جوانان کشورهای توسعه یافته هست. سکته ..

ادامه مطلب

طرح رعد 10 پلیس پایتخت

نخستین طرح رعد در سال 97 و دهمین طرح از سوی پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ صبحگاه امروز چهارشنبه با حضور سردار رحیمی فرما..

ادامه مطلب

پایان تصویربرداری سریال «پدر»

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این سریال، با آخر یافتن ضبط تصویرهای مربوط به لوکیشن منزل لیلا، گروه تولید با توجه به بارندگی این روزهای تهران،..

ادامه مطلب

همراهی اروپایی ها با ترامپ در حمله به سوریه، او را در بحث برجام نرم می کند؟

لارا روزن در المانیتور نوشت: به گفته مقامات آمریکا و اروپا، با پیوستن انگلیس و فرانسه به آمریکا در حمله به تاسیسات ادعایی تسلیحات شیمیایی سوریه، اعتماد و ..

ادامه مطلب

آیا قیمت دلار ۴۲۰۰ پایدارخواهد ماند؟

تحلیلگران اقتصادی معتقدند رشد بالای عرضه پول اگرچه منجر به تورم نشده هست، ولی سایه ای سنگین بر بازارهای دارایی ها ایجاد کرده است. آیا قیمت..

ادامه مطلب

رفتارهای غیردوستانه آتی از آمریکا بعید نیست / کرملین

کرملین امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، مشخص نیست که آیا ایالات متحده آمریکا به کارها غیر دوستانه علیه روسیه در آینده ادامه خواهد داد و تحریم‌های بیشتری اعم..

ادامه مطلب

پیشنهاد زیاد کردن 10 درصدی در نرخ‌ بلیت قطار / مدیر عامل رجا

مدیرعامل رجا گفت: جهت سقف نرخ‌های شناوری بلیت‌ها درخواست زیاد کردن 10درصدی داده‌ایم و در بقیه بلیت‌ها نیز درصدها متفاوت هست، ولی باید منتظر تایید مدیران ر..

ادامه مطلب

قیمت سکه ثابت ماند ، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۴۸۸۴ تومان

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار عوض کردن نکرده بود و با قیمت یک میلیون و 670 تومان به فروش رفت. قیمت نیم سکه نیز ثابت ماند..

ادامه مطلب