لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

خرید و فروش کارت سوخت غیر قانونی است , کارت سوخت را نفروشید

هرنوع خرید و فروش کارت سوخت، غیر قانونی است و در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی می شود. کارت سوخت را نفروشید؛ خرید و فروش کارت سوخت غی..

ادامه مطلب

«عبدالناصر همتی» فردا «رئیس کل بانک مرکزی» می‌شود؟

یک مقام دولتی گفت: ریاست کلی همتی بر بانک مرکزی فردا در جلسه هیات دولت مطرح و تصمیم گیری نهایی انجام خواهد شد. «عبدالناصر همتی» فردا «رئی..

ادامه مطلب

آیا قیمت دلار ۴۲۰۰ پایدارخواهد ماند؟

تحلیلگران اقتصادی معتقدند رشد بالای عرضه پول اگرچه منجر به تورم نشده هست، ولی سایه ای سنگین بر بازارهای دارایی ها ایجاد کرده است. آیا قیمت..

ادامه مطلب

پیشنهاد زیاد کردن 10 درصدی در نرخ‌ بلیت قطار / مدیر عامل رجا

مدیرعامل رجا گفت: جهت سقف نرخ‌های شناوری بلیت‌ها درخواست زیاد کردن 10درصدی داده‌ایم و در بقیه بلیت‌ها نیز درصدها متفاوت هست، ولی باید منتظر تایید مدیران ر..

ادامه مطلب

قیمت سکه ثابت ماند ، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۴۸۸۴ تومان

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار عوض کردن نکرده بود و با قیمت یک میلیون و 670 تومان به فروش رفت. قیمت نیم سکه نیز ثابت ماند..

ادامه مطلب

گوشت و مرغ، شب عید چند؟

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد. ..

ادامه مطلب

جزئیات چگونگی عوض کردن استانداردهای 85گانه خودرویی

هفته پیش معاون وزیر صنعت اعلام کرد که این وزارتخانه با شرکت استاندارد توافق کرده و قرار شده است در زمینه استانداردهای ۸۵ گانه خودرویی، در بخش استاندا..

ادامه مطلب

آخرین قیمت مرغ و ماهی در آستانه شب یلدا

رییس اتحادیه پرنده و ماهی قیمت تازه مرغ و انواع ماهی در آستانه شب یلدا را اعلام کرد. آخرین قیمت مرغ و ماهی در آستانه شب یلدا عبارات مهم ..

ادامه مطلب

بورس به دوران طلایی رسید

رئیس شرکت بورس و اوراق بهادار گفت: پیش‌بینی می‌شود انتشار اوراق بدهی دولتی بر اساس بودجه کشور امسال به 345هزار میلیارد ریال برسد. بورس به د..

ادامه مطلب

بخشی از معوقات کارگران شرکت های هپکو و آذرآب اراک پرداخت شد

استاندار مرکزی از واریز بخشی از معوقات کارگران شرکت های هپکو و آذرآب اراک به حساب این کارگران خبر داد. بخشی از معوقات کارگران شرکت های هپکو و آ..

ادامه مطلب