لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

حریق اتوبوس ولوو با ۳۰ مسافر در آزادراه قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۳۰ مسافر در آزادراه قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. ..

ادامه مطلب

عکس + اعتراف قاتل زنان گیلان به هشتمین جنایت

پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد. ..

ادامه مطلب

حادثه برق گرفتگی جهت ‌دانش آموز سربازی

به گزارش ایسنا- این اتفاق حدود ساعت 6 و سی دقیقه بامداد امروز هنگام تماس این دانش آموز با آب سردکن مدرسه اتفاق افتاد. حادثه برق گرفتگی ج..

ادامه مطلب

جزئیات قتل دختر یک ساله به وسیله پدرش

مرد جوان که در یک درگیری مرتکب قتل شده است بود، با خوراندن فوت موش به دختر یک ساله اش به زندگی او آخر داد.  جزئیات قتل دختر یک ساله به وسی..

ادامه مطلب

ناپدید شدن زن جوان در هاله ابهام

همزمان با ناپدید شدن زن جوان، مردی میانسال که دوست تلگرامی او بود، تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفت.  ناپدید شدن زن جوان در هاله ابهام عبارات مه..

ادامه مطلب

دستگیری دکتر قلابی در کرمان

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری دکتر قلابی و کشف کلاهبرداری 60 میلیون ریالی خبر داد. دستگیری دکتر قلابی در کرمان عب..

ادامه مطلب

نقشه عجیب دزد سریالی

مرد معتاد که جهت تأمین پول مواد مخدر درمانده شده است بود، در ماجرایی عجیب پسر خردسالش را مجبور کرد تا در دزدی از مغازه‌ها همراهی‌اش کند. ولی بالاخره ناشی‌..

ادامه مطلب

گروگانگیری سرباز محافظ جهت فرار

مرد 30 ساله جهت این‌که راهی زندان نشود، در مسیر کلانتری به دادسرا سرباز محافظ را با همدستی دوستش به گروگان گرفت. مجرم سابقه‌دار بعد از زندانی کردن سر..

ادامه مطلب

مرد و زن جوان به رگبار بسته شدند

به گزارش خبرجنوب؛ چند روز قبل مأموران کلانتری میانرود شیراز در جریان جنایت هولناکی برابر یک مجتمع تجاری در میانرود قرار گرفتند و راهی محل اتفاق شدند. ب..

ادامه مطلب

عامل انتشار شایعه بمب گذاری در بافت بازداشت شد

عامل انتشار شایعه بمب گذاری در بافت بازداشت شددادخدا سالاری دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری م..

ادامه مطلب