لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

آب شرب خرمشهر و آبادان از سال‌ها پیش مسئله جدی داشت / جهانگیری

اسحاق جهانگیری، معاون اول مدیر جمهور، در پیج اینستاگرام خود نوشت: «خوزستان به خاص خرمشهر و آبادان مقاوم دژ مستحکم کشور عزیزمان ایران در دفاع مقدس بو..

ادامه مطلب

قضات متخلف مجازات و قضات شایسته تشویق می شوند / سخنگوی قوه قضاییه

سخنگوی قوه قضاییه با تاکید بر حفظ آبرو و حیثیت افراد در برخورد با فساد، گفت: قضات متخلف، مجازات و قضات شایسته تشویق می شوند.  سخنگوی قوه قضای..

ادامه مطلب

اولین تصویر العمل مقامات نظامی کشور عزیزمان ایران به شلیک موشک یمنی به تاسیسات هسته‌ای امارات

معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: شلیک موشک به سایت هسته‌ای ابوظبی نشان از توان بالای دفاعی نیروهای مردمی و انصارالله یمن دارد. اولین تصویر ال..

ادامه مطلب

كودتاي ايراني

«ستون های نظامی که جهت تصرف پایتخت در حرکت اند، تانک هایی که میدان و چهارراه ها را بسته اند، حمله نیروی زرهی و نظامیان به مقر مدیر دولت و گاه پرواز..

ادامه مطلب

سوابق ارزشمند حصرشدگان در انقلاب قابل چشم‌پوشی نیست ، ادامه هفت‌ساله ح

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران به بیان نکاتی راجع به حصر پرداخت و تاکید کر..

ادامه مطلب

اگر در مناظره به حاشیه و بزرگراه خاکی بروند، پاسخ‌شان را می‌دهم / جهانگیری

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر کاندیداها به حاشیه و بزرگراه خاکی رفتند ما هم پاسخ می‌دهیم به هر حال گاهی ما هم عصبانی می‌شویم.&n..

ادامه مطلب

حضور«ناطق‌نوری» در شورای عالی جبهه ، جبهه اصولگرایان معتدل تشکیل شد

جبهه اصولگرایان معتدل در انتخابات ریاست جمهوی دوازدهم جهت حمایت از حسن روحانی تشکیل شد. جبهه اصولگرایان معتدل تشکیل شد/حضور«ناطق نوری» در شورا..

ادامه مطلب