لمس کردن اندام دستکش طراحی عضلات

لمس کردن: اندام دستکش طراحی عضلات محققان هوشمند اخبار علمی و آموزشی

راه گریز از مبتلا شدن به بیماری های غیرواگیر

مرگ هر سال 41 میلیون نفر در دنیا در اثر بیماری های غیرواگیر، مقابله با این گروه از امراض را به یکی از مهم ترین دغدغه های مسئولان بهداشت و درمان دولت ها تبدی..

ادامه مطلب

جوانان ایرانی ۷ برابر کشورهای دیگر سکته مغزی می کنند

دبیر انجمن استروک(سکته مغزی) کشور عزیزمان ایران گفت: مطالعات نشان داده است بروز سکته مغزی در جوانان ایرانی 7 برابر جوانان کشورهای توسعه یافته هست. سکته ..

ادامه مطلب

مصرف سیگار خطر روان پریشی را زیاد کردن می‌دهد

نتایج یک مطالعه در فنلاند نشان می‌دهد که استعمال سیگار می‌تواند خطر روان‌پریشی را زیاد کردن دهد.  مصرف سیگار خطر روان پریشی را زیاد کردن..

ادامه مطلب

رژیم غذایی مدیترانه ای شانس باروری زنان را زیاد کردن می دهد

تحقیقات نشان می دهد رژیم غذایی مدیترانه ای که به خاطر چربی سوزی مشهور هست، می تواند شانس باروری را در زنان تحت درمان IVF زیاد کردن دهد.  ..

ادامه مطلب

هزینه درمان این بیماری 3میلیارد تومان هست، آن هم جهت 6آمپول

«ما خیلی تلاش کردیم راجع به بیماری SMA حرف بزنیم، آیا که این بیماری زیاد در فرزندان حاصل ازدواج های فامیلی رخ می دهد و یک بیماری آتازومی مغلوب هست؛ یعنی بای..

ادامه مطلب

قلب، نمک دوست ندارد!

متخصصان قلب و عروق معتقدند که رژیم غذایی حاوی نمک زیاد، خطر ناتوانیِ قلبی را زیاد کردن می‌دهد. قلب، نمک دوست ندارد! عبارات مهم : رژیم غذایی ..

ادامه مطلب

خونریزی «لثه ها» در زنان از عوارض بارداری است

به گزارش مهر، انجمن دندانپزشکی آمریکا در مورد بروز خونریزی لثه در دوره بارداری توصیه های دارد: خونریزی «لثه ها» در زنان از عوارض بارداری است ..

ادامه مطلب

امکان وضع حمل طبیعی بعد از سزارین وجود دارد

مدیرگروه زنان و وضع حمل دانشگاه علوم پزشکی بابل از پنجمین مورد وضع حمل طبیعی بعد از سزارین در سال 96 در این بیمارستان خبر داد. امکان وضع حم..

ادامه مطلب